historia firmy

kim jesteśmy?

„Wybierz pracę którą kochasz, a nie przepracujesz ani jednego dnia w swoim życiu” – Konfucjusz

samochody to nasza pasja

sukces zaczyna się od Pasji

Warsztat samochodowy Top-Moto to firma, która powstała z wielkiej pasji do techniki motoryzacyjnej w szczególności do silników spalinowych. Została założona w latach 90-tych przez Cezarego Chobotowa, którego osobiste, wieloletnie doświadczenie przy naprawach silników m.in. w specjalistycznych maszynach i pojazdach w kopalni „Bogdanka” oraz warsztatach służb mundurowych zaowocowały sukcesami w prowadzeniu własnego serwisu samochodowego i przyciągnęły rzeszę klientów lojalnych do dnia dzisiejszego.

Przez lata firma prężnie się rozwijała. Rozrastał się park maszynowy, na którego potrzeby firma zmieniała swoją siedzibę na większą i bardziej nowoczesną. Rozwijał się także zespół mechaników i pracowników firmy, którzy uczestniczyli w szkoleniach technicznych przez szereg lat zdobywając nową wiedzę w szybko zmieniającym się świecie motoryzacji

Na przestrzeni lat zespół Top-Moto zbudował silną markę nie tylko wśród Klientów ale również wobec liderów naszej branży. Współpracujemy z najlepszymi firmami motoryzacyjnymi w regionie, dzięki czemu jesteśmy w stanie zapewnić naszym Klientom najbardziej kompleksową obsługę.

Serdecznie zapraszamy do współpracy!

Cezary Chobotow, właściciel

Jeździsz samochodem na co dzień. Po prostu wchodzisz do auta, przekręcasz kluczyk lub naciskasz guzik i przedmiot ożywa. Ruszasz z miejsca, przyspieszasz, skręcasz, hamujesz, maszyna posłusznie wykonuje Twoje polecenia. Nie myślisz o tym, że metr od Ciebie cały czas następuje seria kontrolowanych eksplozji mieszanki paliwowo-powietrznej w komorach silnika ani o tym że tuż pod Tobą wirują setki różnych elementów gdzie jedne są napędzane a inne napędzają. Nie zauważasz, plątaniny kabli i przewodów przez które biegnie prąd elektryczny, sygnały z lub do czujników i sond. Nie myślisz że bez przerwy analizowane są dane na podstawie których wszystko działa tak jak powinno działać. Zauważasz to co dobrze rozumiesz. To że mało pali na trasie i że trzeba go umyć bo przedwczoraj padał deszcz i widać błoto na zderzaku a jak jedziesz Narutowicza do Głębokiej to coś stuka z prawej strony ale w sumie da się wytrzymać.

Taka jest rzeczywistość i niech tak zostanie. Ty ciesz się życiem i zajmij się swoimi sprawami a my ogarniemy Twoje auto które ze swoją plątaniną części i kabli jest dla nas jak jesienny spacer po parku w ciepły dzień